جایگزین های جالب خلال دندان کمانی

آیا می دانستید کهخلال دندان کمانی یک وسیله کوچک، مفید و پرمصرف در بین عموم است که اغلب آن را بعد از میل کردن غذایشان مورد استفاده قرار می دهند و البته بد نیست بدانید بعضی ها جایگزین های جالبی به جای آن قرار می دهند!
در ادامه قصد داریم تا شما را ازنتایج یک مطالعه گسترده که در مورد استفاده مردم از خلال دندان و جایگزین هایی که برایش انتخاب می کنند،مطلع سازیم.
طبق تحقیقات انجام گرفته محققان و پزشکان به این واقعیت دست پیدا کرده اند که حدود 60 درصد از مردم از هر نوع شیئی برای تمیز کردن دندان ها و خارج کردن باقی مانده های غذایی از بین دندان هایشان استفاده می کنند، و این یک فاجعه بزرگ در دنیای دندان پزشکی محسوب می شود. جالب است بدانید آن ها اعتراف کرده اند که سوزن، کلید، قیچی، کبریت، مداد، گوشواره، سوهان ناخن و ... را برای این منظور به کار می برند!
هر ساله تحقیقات زیادی توسط انجمن بهداشت دندان در کشور های مختلف جهان صورت می گیرد که حاکی از این است که افرادی که خرده های غذا را از میان دندان خود تمیز نمی کنند و خلال دندان را کنار گذاشته اند، احتمال ابتلا به بیماری های لثه و بوی بد دهان در آن ها بسیار بیشتر از کسانی است که از خلال دندان استفاده نمی کنند.
بهترین نوع خلال دندان که می توان آن را خریداری کرد، خلال دندان کمانی است. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از خلال دندان کمانی دور شدن از بیماری های شایع مربوط به دهان و عفونت لثه ها می باشد که با توجه به مصرف بی رویه فست فود در بین مردم، به شدت افزایش یافته است. خلال دندان کمانی در میان انواع خلال دندان های عرضه شده در بازار استفاده راحت تری دارد. بسته بندی های مناسب و بهداشتی خلال دندان کمانی را می توان از داروخانه ها تهیه نمود و حتی در سفر نیز آن ها را به همراه داشت.

معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

اطلاعات تماس پاکرای نیک مهر

آدرس : کارخانه: ایران-فارس-شیراز-منطقه فارس-شهرک صنعتی آب باریک - خزامه فارس

موبایل : 09177158970, 09354599375

تلفن : 071-32602004

وب سایت : www.pakranik.ir


جستجو درمحصولات

صابون شتر مرغ

ostrich soap 22.jpg